Browse By

Sklepy KQS – czym są i dlaczego warto w nie inwestować?

Oprogramowanie KQS.store jest przeznaczone do prowadzenia sklepu internetowego. Zostało ono oparte na języku PHP oraz na bazie MySQL, dzięki czemu istnieje możliwość instalacji oprogramowania na większości serwerów hostingowych popularnie dostępnych.  Oprogramowanie KQS.store zwiera wszelki niezbędne funkcjonalności dzięki którym możliwe jest prowadzenie w bezpieczny sposób sprzedaży w internecie dodatkowo możliwe jest wzbogacenie danej witryny o dodatkowe mechanizmy, które uatrakcyjnią i ułatwią klientom proces robienia zakupów.

Jakie są zalety wykorzystania oprogramowania KQS?

Oprogramowanie KQS jest niezwykle proste w obsłudze i automatyczne. Prowadzenie sklepu internetowego z wykorzystaniem tego programu staje się łatwe i nieskomplikowane. Chcąc wprowadzić zmiany odnośnie elementów graficznych bądź kolorystyki wystarczy wprowadzić je w panelu administracyjnym. Ponadto wykorzystując oprogramowanie KQS możliwe jest zintegrowanie ze stroną sklepu internetowego innych stron np. umożliwiających szybką płatność. Jest to niezwykłe udogodnienie dla klienta jak i dla prowadzącego sklep.

Sklep KQS – jakie daje nam możliwości?

Wykorzystując sklep KQS możemy dowolnie wprowadzać kategorie produktów, nie martwiąc się o ograniczenia. Dotyczy to również wprowadzanych produktów, których ilość może być naprawdę duża. Dzięki oprogramowaniu KQS.store możliwe jest obliczanie cen zakupów na podstawie dodawanych cen poszczególnych produktów, sprzedaż cen w opakowaniach zbiorczych, dokonywanie zakupów bez konieczności zakładania konta, prostą wyszukiwarkę, która będzie w stanie wyróżnić konkretne produkty lub podsunąć zamienniki. KQS daje nam ogromne możliwości również w kwestii wysyłek, programów partnerskich bądź lojalnościowych. Możemy dowolnie zmieniać stronę sklepu i dodawać do niej dowolne filtry, możliwości oceny i wpisania komentarza, różne wersje językowe itp. Strona sklepu internetowego oparta na programie KQS.store jest bardzo wygodna zarówno dla kupującego jak i dla właściciela sklepu. Może on mieć stały wgląd w stan magazynu oraz kontrolowanie sprzedaży.

sklepy kqs

Integracja sklepu KQS z innymi stronami.

Korzystając z oprogramowania KQS możliwe jest zintegrowanie sklepu ze stronami, które w jeszcze większym stopniu ułatwią klientom wykonywanie zakupów. Możliwe jest zintegrowanie z porównywarkami cen takimi jak ceneo.pl, skapiec.pl, okazje.info.pl. Możliwa jest również integracja z różnymi stronami umożliwiającymi szybką płatność lub wysyłkę kurierską. Tego typu możliwości sprawiają, że klienci będą mogli nie tylko porównać ceny, ale także wybrać sposób zakupu, który będzie dla nich najwygodniejszy i najbardziej komfortowy. Ponadto oprogramowanie KQS.store umożliwia nam wdrożenie aż siedmiu systemów płatności online takich jak Blue Media, PayU, Dotpay, tpay.com, PayPal, PayByNet oraz moneybookers. Każdy klient z pewnością doceni komfort zakupów jaki daje im skorzystanie z tej formy płatności. Nasz sklep wyposażony w tak różnorodne funkcjonalności będzie uznawany za profesjonalny i spełniający wszelkie najważniejsze oczekiwanie kierowane ze strony osób dokonujących zakupy.

Kto może skorzystać z oprogramowanie KQS ?

Zarówno właściciele mniejszych jak i większych firm powinni zainteresować się oprogramowaniem KQS.store. Jest to świetny sposób na łatwe i wygodne prowadzenie sklepu internetowego bez konieczności wykorzystywania skomplikowanych oprogramowań. KQS gwarantuje nam łatwy interfejs dzięki któremu szybko będziemy mogli wprowadzać odpowiednie zmiany i jednocześnie szeroką funkcjonalność, która zadowoli klientów. Dzięki programowaniu KQS możliwe jest ustawienie różnorodnych dodatków takich jak filtry, integracje z innymi stronami, różne wersje językowe, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli zdobywać nowych klientów, a nasz sklep będzie prezentować się elegancko i profesjonalnie.