Browse By

Profesjonalny sprzęt do sprzątania – czego potrzebuje hotel?

Aby nasz hotel prezentował się schludnie i przyciągał nie tylko dotychczasowych gości, potrzebujemy po pierwsze profesjonalnego personelu sprzątającego, który sprawi, że łazienki, pokoje i wspólna przestrzeń będą lśniły. Niemniej jednak, aby tak się stało, niezbędne jest coś jeszcze – profesjonalny i skuteczny sprzęt do sprzątania ułatwiający pracę. Co wybrać z szerokiej gamy produktów dostępnych w sklepach?

 Sprzęt do sprzątania hoteli – wózki

Jeśli dbamy o zdrowie osób pracujących w naszym hotelu, to powinniśmy zainwestować w wózki serwisowe, dzięki którym nasze sprzątaczki nie będą nadwyrężały kręgosłupa podczas noszenia ciężkich sprzętów. Dzięki wózkowi wszystkie potrzebne akcesoria, takie jak środki czystości, odkurzacz czy mop, ułożą na wózku, co sprawi, że będzie się im łatwiej i sprawniej pracowało. Wózek taki przyda się do sprzątania zarówno pokoi, łazienek, jak i wspólnej przestrzeni w hotelu – wyłożonych posadzką korytarzy czy sal restauracyjnych w naszym ośrodku. Plastik odporny na uderzenia czy zarysowania sprawia, że sprzęt posłuży co najmniej kilka sezonów. W komplecie znajdują się wiadra główne i wiadra mniejsze o łącznej pojemności ponad 20 litrów, a także 120-litrowe worki na śmieci; dodatkowo znajdziemy też miejsce na odkurzacz. Z wykorzystaniem wózka można również zebrać pranie z pokoi, takie jak pościele czy zasłony. Nasz sprzęt jest tym samym bardzo uniwersalny i może być stosowany w różnego rodzaju budynkach.

Odkurzacze do sprzątania hotelu – co można znaleźć w naszej ofercie?

Oprócz wózków do sprzątania ułatwiających pracę w sklepie Clean Med znajdziemy także szeroką gamę odkurzaczy: do pracy na sucho bądź na mokro – te przeznaczone są do prania tapicerek, dywanów czy wykładzin, na przykład w hotelowych pokojach czy na korytarzach. Możliwy jest także sprzęt wielozadaniowy, który można stosować w obu przypadkach. W odkurzaczach przemysłowych znajdziemy w komplecie dodatkowe wyposażenie, pędzle do mebli, dysze do fug i dysze do pracy na mokro i sucho. Dlaczego tego typu odkurzacz nadaje się do hotelu? Ponieważ znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest solidny i wytrzymały sprzęt, a w hotelach odkurzacze pracują przecież codziennie – żaden z właścicieli obiektu nie chce co kilka miesięcy wymieniać sprzętu do sprzątania. Z nami nie będzie takiej potrzeby, ponieważ oferujemy odkurzacze nie tylko skuteczne, ale także wydajne i wytrzymałe.

Co jeszcze przyda się do sprzątania hotelu? Automaty szorująco-zbierające

Czym jest automat szorująco-zbierający? To wysokiej klasy nowoczesny sprzęt przeznaczony do codziennego intensywnego czyszczenia powierzchni twardych – takich jak płytki czy wykładziny. Jak stosować go w hotelu? Na przykład do sprzątania holu, w którym ze względu na dużą ilość przemieszczających się osób szybko tworzą się zabrudzenia. Taki automat w ciągu godziny jest w stanie wysprzątać powierzchnię 1500, a nawet 2000 metrów kwadratowych. Staje się tym samem wydajniejszy od pracownika, od którego trudno wymagać dokładności przy pracy w takim tempie. Koszty takiego wyposażenia nie są wprawdzie małe, ale zadowolenie klienta to rzecz bezcenna – nikt nie chce czytać na swój temat niepochlebnych opinii w sieci o brudnych czy zakurzonych pokojach, łazienkach czy korytarzach.

Dlaczego warto wybrać nasz sprzęt do sprzątania hotelu?

Odpowiadając na nasuwające się pytanie „Dlaczego akurat my?”, odpowiadamy bardzo prosto: U nas zaopatrzysz się w niezbędny sprzęt do sprzątania hotelu, nawet nie wychodząc z domu. Większość asortymentu jesteśmy w stanie dostarczyć przed drzwi Twojego domu bądź obiektu w 24 godziny. Nie musisz szukać towaru w kilku sklepach, ponieważ u nas znajdziesz wszystko od ręki.