Browse By

Polecane marki drzwi, nad którymi warto się zainteresować

Wybór dobrych drzwi, czy to zewnętrznych, czy wewnętrznych, może być problematyczny, ponieważ oferta na rynku jest bardzo szeroka.

Z pomocą przychodzi poniższe zestawienie, które przedstawia najlepszych producentów drzwi. Wszystkie te marki dostępne są u wrocławskich sprzedawców.

Drzwi Porta

Porta drzwi Wrocław to jeden z pierwszych wyborów wielu osób, stojących przed koniecznością kupna drzwi. To duża firma, produkująca drzwi dla inwestorów oraz klientów prywatnych. Porta jest marką działającą w Polsce i stawia na nowoczesność.

Wielokrotnie była nagradzana za swoje projekty. Wielu klientów powinno ucieszyć to, że Porta działa ekologicznie, bo zależy jej na dobru środowiska. Wybór we wzorach i kolorach drzwi jest dość duży. W ich katalogu można znaleźć klasyczne modele w odcieniach brązu, ale też nowoczesne warianty łączące biel z metalem.

Drzwi DRE

Rozważając drzwi pochodzące od marki DRE, trzeba przygotować się na bardzo duży wybór dostępnych modeli w katalogu. Producenci starannie dobierają odpowiednie materiały, aby stworzyć trwałe i dobrze wyglądające drzwi. Klienci zachwycają się najczęściej właśnie wyglądem drzwi DRE.

Projektanci dbają o najmniejsze szczegóły, wyjątkowo doprecyzowują wszystkie elementy. Nie boją się też odbiegających od standardów rozwiązań, choć zwolennicy klasyki również znajdą u nich odpowiedni dla siebie model. Z drzwiami DRE każde pomieszczenie zyskuje na estetyce.

Drzwi Erkado

Marka drzwi Erkado to polska marka, która znalazła ciekawy sposób na wyróżnienie się wśród innych producentów drzwi. Przykuwa uwagę klientów nazywając konkretne modele drzwi nazwami kwiatów (w katalogu można znaleźć np. Malwy i Magnolie). Drzwi Erkado to nie tylko klasyczne modele, ale też drzwi szklane i przeciwpożarowe.

Ich drzwi wykonywane są z wysokiej jakości materiałów oraz przechodzą staranną obróbkę. Wybór w kolorach i wzorach jest bardzo duży. Drzwi mogą posiadać szyby, ozdobne wgłębienia lub być gładkie. Erkado to marka będąca jednym z liderów wśród producentów drzwi.

Drzwi Swedoor

Obecnie wiele osób decyduje się na nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Kojarzą się one ze skandynawską surowością, więc najlepiej wybrać do nich drzwi od Swedoor. To nie tylko białe proste drzwi, choć i te wyróżniają się wyjątkowym przygaszonym odcieniem bieli.

Można też od tej marki dostać drzwi w różnych odcieniach drewna. Można powiedzieć, że marka łączy nowoczesność z klasyką. Swedoor to drzwi sprowadzane do Polski z Danii. Sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Drzwi Dana

Marka tych drzwi wywodzi się z Austrii i uważana jest za jedną z ważniejszych na rynku europejskim. Drzwi Dana dostępne są w wersji drewnianej lub szklanej. Drzwi przechodzą zaawansowaną produkcję.

Producenci i projektanci stawiają raczej na proste i minimalistyczne wzornictwo. Warta uwagi jest staranna jakość wykonania oraz bardzo dobre lakiernictwo. W ofercie drzwi Dana dostępne są też drzwi olejowane.

Drzwi Pol-Skone

Od kilkudziesięciu lat drzwi Pol-Skone cieszą się niespadającą popularnością. Tak, jak pozostałe marki, tak i Pol-Skone posiada duży wybór w kolorach i wzorach drzwi. Klienci są wymagający i mają różne upodobania, dlatego producenci wiedzą, że trzeba przygotować szeroką ofertę, aby móc zadowolić każdego zainteresowanego drzwiami.

Pol-Skone posiada w asortymencie drzwi typowo dźwiękoizolacyjne oraz inne drzwi z typu „specjalne”. Producenci nie boją się odważnych kolorów i można wybrać u nich drzwi malowane. Pol-Skone chwali się tym, że spełnia ponadprzeciętne standardy środowiskowe, co jest dużą zaletą.

drzwi wrocław

Stojąc przed wyborem wymarzonych drzwi…

Wszyscy producenci sprzedają drzwi w różnych rozmiarach (najczęściej tych standardowych). Przedział cenowy jest różny. Można znaleźć drzwi w niskiej i korzystnej cenie, ale można też zaszaleć i zainwestować w nieco droższe drzwi, które będą spełniać jakieś dodatkowe funkcje lub po prostu bardziej cieszyć oko.

Ważne, aby zdecydować się na drzwi o odpowiednim rozmiarze i wpasowujące się w wystrój mieszkania. Przy wyborze drzwi warto skonsultować się z doświadczonymi specjalistami, którzy doradzą i pomogą wybrać wymarzone drzwi. Osobom z Wrocławia i okolic polecamy skontaktowanie się z firmą DRZWIWROC.