Browse By

Jakie dodatki do odzieży może nosić mężczyzna? Czy biżuteria męska jest passé?

Mężczyźni najczęściej nie przywiązują tak dużej wagi do swojego wyglądu zewnętrznego jak ma to miejsce w przypadku kobiet. Płeć brzydsza lubi być elegancko i schludnie ubrana, jednakże częste zakupy nowej odzieży i dobieranie do niej dodatków stanowi raczej rzadkość.

Czym jest biżuteria dla mężczyzn?

Co najczęściej kupują zatem mężczyźni? Zauważalne jest to, że szczególną uwagę zwracają na dobrej jakości buty. Większość mężczyzn woli bowiem dokonywać rzadszych zakupów, nabywając podczas nich lepsze towary, dzięki czemu wizyta w sklepach nie będzie musiała być tak często, a dodatkowo będzie można zaoszczędzić.

Chociaż jednorazowy wydatek wydaje się być stosunkowo duży, jeśli kupuje się obuwie za kwotę 300-400 złotych, to można cieszyć się tym, że zakupiony produkt będzie spełniał swoje zadania przez kilka lat, jeśli będziemy go używać prawidłowo. Rozwiązanie tego rodzaju nie zawsze jednak sprawdza się, zwłaszcza, że niektóre produkty mają zawyżoną cenę, często można to odkryć kupując nowe t-shirty, których cena – jeśli produkt jest wysoce markowy – może przekroczyć aż 100 złotych. Za taką kwotę można bez większych problemów nabyć aż 3 sztuki koszulek w innym, mniej renomowanym sklepie, warto zauważyć, że ich jakość nie będzie znacznie się różnić, większość ceny stanowi w przypadku droższego produktu marka.

meska obraczka karbowana

Wyjątkowym elementem biżuterii męskiej są również karbowane obrączki dostępne w sklepie Ekokarat

Elegancka biżuteria męska to także markowe zegarki

Kupując odzież mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na pasujące do niej dodatki. Na sklepowych witrynach znaleźć można kuszące produkty, które według mniemania mężczyzn będą im pasować, tego zdanie mogą być również kobiety, które coraz chętnie obdarowują bliskie sobie osoby właśnie takimi produktami. Piękne zegarki, na skórzanym pasku są doskonałym prezentem, ale warto je również kupić samemu dokonując wyboru. Coraz atrakcyjniejsza stała się biżuteria męska. Piękne sygnety, wykonane ze słota, srebra bądź innych kruszców stanowią niesamowicie wyrazisty atrybut rozsądnego, dbającego o swój wizerunek mężczyzny.

Do biżuterii warto dobrać również atrakcyjne spinki mankietów, które u facetów podkreślają styl jaki reprezentują, dodatkowo wzmacniając poczucie ich siły i odpowiedzialności. Chociaż dobrze ubrany mężczyzna potrzebuje do tego wiele pieniędzy, liczba osób, które przeznaczają wolne pieniądze właśnie na tego rodzaju zakupy – rośnie.