Browse By

Gdzie wybrać się na wakacje w 2019?

Rozpoczął się nowy rok, dlatego warto zajrzeć do ofert wakacyjnych wyjazdów i wybrać miejsce, które zobaczysz w tym roku. Ciepłe kraje czy raczej zwiedzanie zabytków Europy Środkowej? Na tydzień czy na dwa? Nowe miejsce, czy powrót do kraju, który Cię oczarował? Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o miejsce wyjazdu na wakacje, wybór jest ogromny, dlatego zapraszamy do zapoznania się z kilkoma przykładowymi propozycjami na wakacje w roku 2019.

Wakacje w Indonezji

Wakacje w pięknej Indonezji

Osoby, które marzą o wakacjach, podczas których całkowicie oderwą się od nerwowej atmosfery głośnego miasta znajdą ukojenie, na przykład, na indonezyjskiej wyspie Bali. Jej wspaniała przyroda i cisza pozwalają odpocząć i zachwycają o każdej porze roku. Możesz wybrać tygodniowy pobyt na Bali w luksusowym, wygodnym hotelu wyposażonym we wszelkie udogodnienia. W cenę wyjazdu wliczone jest centrum spa, basen, a także różnorakie zajęcia sportowe i rekreacyjne oraz restauracje z przepysznym jedzeniem. W pobliżu hotelu znajduje się plaża i morze, dlatego, kiedy tylko chcesz, możesz wybrać się na spacer po piasku lub zażyć słonecznej kąpieli.

Zwiedzanie Rzymu

Osoby uwielbiające poznawać historię i kulturę oraz największe zabytki świata z całą pewnością będą zachwycone wycieczką do Rzymu. W czasie tych wakacji jednocześnie poznasz liczne miejsca związane z historią i sztuką tego miasta, jak i będziesz mieć czas na spokojny odpoczynek, próbując włoskie jedzenie i przyglądając się jak płynie życie jednego z najpopularniejszych miast Europy. Ciekawym pomysłem jest wycieczka Dolce Vita, która obejmuje noclegi, śniadania oraz zwiedzanie najsłynniejszych miejsc Rzymu, dzięki czemu w ciągu kilku dni możesz naprawdę poczuć jego atmosferę.

Wycieczka do Norwegii

Wakacje w Norwegii

Z kolei, jeśli fascynują Cię północne krajobrazy Skandynawii, warto wybrać się tam nawet na krótki urlop, wybierając wycieczkę do Norwegii. Oferta Pociągiem Przez Ojczyznę Wikingów pozwoli Ci jednocześnie zobaczyć najważniejsze miasta tego kraju, czyli Oslo i Bergen, jak i przejechać pociągiem 470 km i podziwiać piękno norweskiej przyrody. Wycieczka spodoba się także fanom narciarstwa, którzy będą mieli okazję odwiedzić skocznię w Holmenkollen oraz muzeum narciarstwa. W ofercie ujęte zostało śniadanie oraz noclegi.

Azjatycka przygoda

Jeśli marzysz o wyjeździe nieco dalej poza Europę i od dawna planujesz wyjazd, na przykład, do Azji, na pewno zachwyci Cię wycieczka do Chin, podczas której zobaczysz najwspanialsze zakątki tego kraju i najciekawsze atrakcje turystyczne. Półtoratygodniowa wycieczka Chiny w pigułce obejmuje noclegi, śniadania oraz obiadokolacje, a także liczne atrakcje, do których zaliczają się, między innymi, Świątynia Nieba czy Letni Pałac, a także Plac Niebiańskiego Spokoju. Na temat poszczególnych miejsc będzie opowiadał polski przewodnik.

Obozy dla dzieci

Obóz dla dzieci

Wśród licznych wycieczek wakacyjnych nie brakuje również ofert dotyczących obozów dla dzieci. Wspaniałym miejscem, które Twoje dziecko może odwiedzić, jest Murzasichle i polskie Tatry, w tym Zakopane. Podczas wycieczki dzieci są w stałym kontakcie z piękną, górską przyrodą i biorą udział w różnych formach aktywności. Odwiedzą ciekawe miejsca w Zakopanem i będą miały okazję spróbować atrakcji parku linowego oraz Aquaparku. Wszystko to w towarzystwie innych dzieci, a więc zabawa gwarantowana. Noclegi planowane są w urokliwej, spokojnej miejscowości Murzasichle, a w pakiecie jest pełne wyżywienie. Podczas każdej wycieczki zadbano o maksimum komfortu, tak aby wakacje były spokojne i udane i aby pozytywne wspomnienia zostały na całe życie.