Browse By

Gdzie powstają nowe mieszkania we Wrocławiu?

Wybierając nowe mieszkanie, warto zdecydować się na lokal z nowego budownictwa, najlepiej prosto od dewelopera. Pomoże to uniknąć wielu komplikacji związanych z podpisaniem umowy kupna lokalu oraz przekazaniem praw do własności. Nowe mieszkania to także gwarancja nowych instalacji oraz zastosowania innowacyjnych metod budowlanych, które umożliwiają między innymi bardziej ekologiczne i oszczędne życie. Gdzie szukać nowych mieszkań o wysokim standardzie we Wrocławiu?

Nowe mieszkania  na sprzedaż w okolicach Wrocławia

Zakup nowego mieszkania to ogromne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jest to inwestycja na długie lata, a czasami na całe życie. Dlatego należy poważnie ją rozważyć oraz przeznaczyć na nią odpowiedni budżet, dopasowany nie tylko do aktualnych możliwości, ale przede wszystkim do potrzeb. Zarówno tych obecnych, jak i tych, które najprawdopodobniej wystąpią w przyszłości. Aby uniknąć wielu potencjalnych zagrożeń i komplikacji związanych z zakupem mieszkania warto zdecydować się na zupełnie nowy lokal, prosto od dewelopera.

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego czy wtórnego?

Pozornie może wydawać się, że kupno mieszkania pod Wrocławiem, lub we Wrocławiu z rynku wtórnego opłaca się bardziej ze względów finansowych. Jednak biorąc pod uwagę czas, jaki należy poświęcić, aby dokonać ostatecznego kupna takiego lokalu oraz wszystkie opłaty dodatkowe, okazuje się, że wcale tak do końca nie jest. Ponadto mieszkania z drugiej ręki bardzo często wymagają gruntownego remontu, który polega nie tylko na odświeżeniu ścian czy wymianie mebli. To często również konieczność wymiany instalacji elektrycznej, czy hydraulicznej lub gazowej. W nowym mieszkaniu można mieć pewność, że wszystkie przewody oraz rury są nowe i położone zgodnie z aktualnymi standardami.

mieszkania na sprzedaz

Wybór nowego lokalu bezpośrednio od dewelopera to także gwarancja, że nikt wcześniej tam nie mieszkał. Jest to istotne nie tylko ze względu na komfort przyszłych właścicieli, ale również ze względów formalnych. W przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego należy dokładnie sprawdzić księgi wieczyste, dowiedzieć się kto jest prawowitym właścicielem i sprawdzić, czy nieruchomość nie jest obciążona hipoteką lub innymi zobowiązaniami. Należy też zająć się wymeldowaniem wszystkich lokatorów, aby mieć pewność, że nikt inny nie będzie mógł przebywać w tym mieszkaniu bez zgody kupujących.

A może mieszkanie pod Wrocławiem?

Poszukując nowego mieszkania od dewelopera we Wrocławiu, warto sprawdzić oferty na nieruchomości znajdujące się na obrzeżach miasta. Znajdują się tam nowe, doskonale wyposażone osiedla, które gwarantują wysoki standard, nowoczesne budownictwo oraz doskonałą infrastrukturę w pobliżu, która umożliwi wygodne życie, bez konieczności dalekich wypraw, aby zrobić zakupy czy udać się z dzieckiem na plac zabaw.

 

Mieszkanie pod Wrocławiem ma wiele zalet:

  • Po pierwsze lokale znajdujące się na obrzeżach miasta są zdecydowanie tańsze niż te, które są ulokowane w samym centrum miasta.
  • Po drugie jest to możliwość odcięcia się od zgiełku miasta. Dzięki dobrej infrastrukturze oraz komunikacji miejskiej dostanie się do centrum, nie zajmuje dużo czasu, a w samym domu można odetchnąć i spokojnie odpocząć z dala od codziennej gonitwy.
kupno mieszkania

Sprawdź oferty mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu na stronie n-home.pl!

Kupno mieszkania pod Wrocławiem to same plusy!

Nowe budownictwo i tanie mieszkania pod Wrocławiem zaskakują ciekawym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. To także możliwość posiadania swojego własnego ogrodu, co jest najczęściej niemożliwe w centrum miasta. Decydując się na zakup swojego pierwszego domu lub mieszkania, warto rozważyć lokal znajdujący się nie w centrum, wśród spalin i miejskiego hałasu, a właśnie na obrzeżach metropolii, aby móc wieść spokojne, ale jednocześnie dobrze skomunikowane z miastem życie.