Browse By

Gdzie kupić kotwy do cegły dziurawki?

Zamocowania stosowane w przemyśle i budownictwie spełniają bardzo ważną rolę. Bez nich nie moglibyśmy zaimplementować odważnych rozwiązań, które na co dzień cieszą się ogromną popularnością. Wśród zamocowań możemy wyróżnić kotwy do cegły dziurawki.

Gdzie kupić kotwy do cegły dziurawki?

Różnego rodzaju kotwy, również te do cegły dziurawki znaleźć możemy w sklepie internetowym Prien – http://prien.com.pl

Mokry beton

Jakie są odpowiednie kotwy do cegły dziurawki?

Przykładem odpowiedniej kotwy, dobrej do stosowania w cegłach dziurawkach jest kotwa żywica chemiczna NCE. Zastosowanie tejże kotwy chemicznej niesie za sobą szereg zalet jakimi są przede wszystkim krótki czas potrzebny do osiągnięcia pełnych właściwości mocowania, sposób bez rozporowy i bez naprężeniowy zamocowania, wodoszczelność połączeń i odporność na ciężkie warunki oraz możliwość zastosowania jej zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.

Kotwa chemiczna NCE jest szczególnie polecana w przypadku trudnych warunków. Jej dodatkową zaletą jest również opcja zastosowania jej na suchym i mokrym betonie (jeszcze nie utwardzonym).

Tabele zastosowań

Jeżeli nie jesteś pewien czy możesz zastosować kotwę w swoim przypadku, sprawdź tablice zastosowań, które prezentujemy poniżej:

Tabele zastosowań Kotwy żywica chemiczna NCE (.pdf)