Browse By

Po kogo zadzwonić w przypadku awarii samochodu?

Samochody mają to do siebie, że potrafią kolokwialnie rzecz ujmując „nawalić”. Najczęściej dzieje się to w najmniej pożądanym momencie co powoduje w nas irytację i nienawiść do losu, że znów spuścił na nas nieszczęście. Powinniśmy jednak zastanowić się, czy to opłacalne tracić swoje zdrowie na poczet rzeczy, która z definicji ma nam służyć jako środek transportu i jest duże prawdopodobieństwo, iż ulegnie awarii? Otóż nie, zawsze w tak trudnych i stresujących sytuacjach, nawet najmniej spodziewanych zadzwońmy po pomoc drogową. Dlaczego pomoc drogowa jest dobrym adresatem naszych połączeń?

assistance-adac

Firmy oferujące pomoc drogową zostały stworzone z myślą o naszych potrzebach w trudnych sytuacjach. Każda szanująca się firma wie w jaki sposób zadbać o swojego aktualnego i w zasadzie o każdego klienta. Co znaczy, że potrafi zadbać? Chodzi o podejście do sprawy.

Pracownik firmy powinien wykazać się:

  • kompetencją w usuwaniu szkód,
  • wiedzą z zakresu pomocy zarówno psychologicznej jak i prawnej,
  • umiejętnością wsparcia poszkodowanego,
  • wyrozumiałością.

Ponadto firmy, które walczą o poważnych klientów powinny zadbać o to, by zaproponować samochód zastępczy tak byśmy mogli spokojnie dotrzeć do celu w chwili gdy nasz samochód będzie wędrował na lawecie do warsztatu mechanicznego.

Wypadek? Stłuczka? Nie zwlekaj, zadzwoń pomoc drogową!