Browse By

Dołącz do zespołu Oriflame pod skrzydłami Top Sponsorów

Praca w charakterze konsultantki Oriflame to dla młodych osób pierwszy sposób na zarobienie własnych pieniędzy przy możliwości regulowania czasu i ilości pracy zależnie od własnych potrzeb i możliwości. Podjęcie tego typu pracy nie jest trudne, a konsultantką lub konsultantem marki może zostać dziś każdy, kto wypełni odpowiedni formularz na stronie internetowej Oriflame. Ci, którzy wiążą jednak większe nadzieje z współpracą z firmą powinny pokusić się o znalezienie sobie opieki mentorów wśród tych, którzy z marką związani są już od dawna. Dlaczego warto rozwijać się z Oriflame pod skrzydłami Top Sponsorów?

Oriflame to więcej, niż sprzedaż kosmetyków z katalogu

Jednym z najczęściej podawanych przez konsultantów powodów podjęcia współpracy z Oriflame jest chęć zarobienia dodatkowych pieniędzy przez sprzedaż katalogową nie wymagającą wkładania w zadanie ogromnych nakładów czasu i pracy. W praktyce jednak Oriflame to znacznie więcej, niż rozdawanie katalogów przypadkowo spotkanym osobom, znajomym czy rodzinie i oczekiwanie na złożenie przez nich zamówienia i choć wielu osobom udaje się tak działać przez pewien czas, warto poświęcić pracy nieco więcej uwagi by wyciągnąć z niej jeszcze więcej korzyści!

Dzięki możliwości rejestracji konta już od 16 roku życia, szansę na rozpoczęcie pracy w Oriflame mają nawet młode osoby, dla których sprzedaż kosmetyków będzie pierwszą szansą na zdobycie doświadczenia i niezależności finansowej. Ta jednak szybko może zmienić się w źródło ciekawych dochodów, które zależne są jedynie od poziomu włożonego w pracę zaangażowania – Oriflame może stać się wieloletnią karierą, której rozwój w początkowych fazach warto podpiąć pod doświadczenie i wiedzę znacznie bardziej doświadczonych sponsorów i opiekunów współpracujących z marką już od wielu lat. To oni pokazują młodym jak budować sieć sprzedaży, jak rozmawiać z klientami, jak zachęcać do kupna konkretnych produktów i przede wszystkim jak promować produkty, do których dostęp jest dzięki zniżkom dla konsultantów niezwykle łatwy.

Buduj sieć sprzedaży i zdobywaj doświadczenie zawodowe

Zastanawiasz się czy warto zostać Konsultantką Oriflame? Spróbuj i sam się przekonaj! Zacznij zarabiać z Oriflame.

Choć wśród korzyści pracy z Oriflame należy wymienić oczywiście licznie zniżki, promocje i prezenty dla konsultantów wykazujących się największym zaangażowaniem w pracę, dołączenie do zespołu doświadczonych sprzedawców to szansa na zbudowanie własnej sieci sprzedaży i sieci kontaktów zawodowych, które w przyszłości mogą okazać się niezbędnym biletem do rozwoju dalszej kariery. Dzięki byciu Konsultantem i Konsultantką Oriflame zyskasz możliwość poznawania ciekawych ludzi, uczestnicząc w licznych wyjątkowych spotkaniach biznesowych związanych bezpośrednio z branżą kosmetyczną i doskonalących Twoją wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży i kosmetologii.

Praca Konsultantki w Oriflame to także szansa na liczne podróże i zwiedzanie wielu niepowtarzalnych miejsc na świecie. Jako marka międzynarodowa, Oriflame organizuje dla swoich konsultantów wiele ciekawych wyjazdów szkoleniowych, skoncentrowanych nie tylko na rozwijaniu nowych umiejętności sprzedażowych i wiedzy z zakresu kosmetyków, nowości i ciekawostek branżowych, ale też na zwiedzaniu i poznawaniu innych kultur. Im bliższy Twój kontakt ze Sponsorami i bardziej doświadczonymi konsultantami, tym lepiej dla Ciebie!

Elastyczna praca dla każdego – dołącz do zespołu Oriflame już dziś

Praca konsultanta Oriflame to jedna z niewielu tak elastycznych i dopasowanych do każdej grupy wiekowej propozycji na rynku zatrudnienia – swoją przygodę z marką możesz zacząć bez względu na swój wiek, historię zawodową czy czasu, jaki możesz na pracę poświęcić. Zarabiasz wtedy, gdy pracujesz – im więcej zrobisz, tym lepiej dla Twojego portfela! Doświadczeni sponsorzy z pewnością pomogą rozwinąć Ci się tak, jak tego oczekujesz, a Ty jedynie zyskasz – pieniądze, doświadczenie, nowe znajomości. Spróbuj i dołącz do zespołu Oriflame już dziś!