Browse By

Dlaczego warto kupić używany komputer?

Najczęściej wybieramy komputery używane ze względu na ograniczony budżet domowy. Nasz ograniczony budżet domowy nie pozwala nam na zakup komputera z wyższej półki. Mimo tego mamy możliwość kupienia komputera czy laptopa o lepszych parametrach. Ale jak to? Możemy się skusić na laptopy poleasingowe. Niby wszystko jasne, ale co to właściwie jest ten laptop poleasingowy? Jest to nic innego jak laptop odkupiony od prężnie działających firm. Każda większa firma kupuje komputery stacjonarne jak i mobile w leasing.

Leasing ułatwia nabycie

Leasing to atrakcyjna forma kredytowania dla firm. Dzięki temu sposobowi po dwóch lub trzech latach każda z firm może wymienić sprzęt na bardziej wydajny, nowszy oraz spełniający wszelkie potrzeby firm. Komputery, które w danej firmie są już od dwóch czy trzech lat i podlegają wymianie wydawane są do sprzedaży. Kupno laptopów poleasingowych jest świetną okazją. laptoppoleasingowyLaptopy te są naprawdę w bardzo dobrym stanie. Z reguły są niezawodne oraz wydajne. W większości laptopy są jeszcze objęte gwarancją producenta. Często konsumenci zastanawiają się czy warto. Wiadomo, że każde rozwiązanie ma pewne wady. Wśród wad komputerów używanych można wymienić fakt, że są to urządzenia używane i nie są one wyposażone w najnowsze podzespoły. Te dwie wymienione wady to już wszystkie.

Zdecydowanie więcej zalet mają laptopy poleasingowe. Komputery używane można kupić za naprawdę atrakcyjną cenę. Są one często kilkukrotnie tańsze od ceny w dniu premiery. Posiadają one tylko z reguły lekkie ślady użytkowania. W większości wyglądają jak nowe. Nie wiele także tracą pod względem wydajności czy jakości. Laptopy poleasingowe są kupowane zarówno dla swojego użytku w domu czy dla użytkowania w firmie dopiero rozwijającej się. Laptopy poleasingowe są wyposażone w system operacyjny jak najbardziej legalny. Możemy również zdecydować się na serwis laptopów i samodzielnie dostarczyć swój sprzęt do specjalistów, aby mógł zostać naprawiony.

Niewątpliwie legalny system operacyjny jeszcze bardzie uatrakcyjnia ofertę. Wiele osób zastanawia się laptopa poleasingowego można zakupić na raty. Z tym bywa różnie. Wszystko bowiem zależy od miejsca zakupu. W większości jednak sklepów czy to internetowych czy to stacjonarnych można dokonać zakupu na raty. Jak już wspomniano laptopy poleasingowe są w większości objęte gwarancją. Z reguły wszelkie sklepy oferują swoim klientom pół roku gwarancji podczas, której klient może wykryć ewentualne wady.

Komputery firmowe dla przedsiębiorstw prywatnych

Oprócz laptopów poleasingowych możemy także kupić komputery używane stacjonarne. Najczęściej jednak komputery stacjonarne używane są tylko i wyłącznie do drobnych prac biurowych oraz do serfowania po sieci. Komputery poleasingowe stacjonarne są polecane specjalnie dla osób, które są zainteresowane rozwiązaniem stacjonarnym. Pamiętajmy, że komputery stacjonarne mają to do siebie, że można wymieniać dowolnie poszczególne podzespoły.

Mają także do siebie to, że możemy je dalej rozbudowywać. Zaś laptopy poleasingowe są stworzone z myślą o osobach pracujących w terenie czy w podróży. Wiele osób w dzisiejszych czasach ze względu na ciągłą mobilność oraz podróżowanie wybieramy wszelkie urządzenia mobilne.