Browse By

Czy penisa faktycznie można powiększyć?

Każdy aspekt naszej urody (tak to roboczo nazwijmy) wymaga w naszym mniemaniu poprawy. I to swoistego rodzaju oczywistość. W większości wypadków, te zmiany mają jedną podstawową cechę. Aby „weszły w życie”, trzeba najczęściej sporo czasu. Nie inaczej jest w przypadku powiększania penisa. Sporo z metod wymaga czasu, aby faktycznie efekty były zauważalne. Chociaż trzeba dla prawdy powiedzieć, że producenci różnego rodzaju urządzeń, preparatów itd., starają się w ostatnich latach jak najbardziej przyśpieszać działanie swoich produktów. Wciąż jednak to nieco trwa. Z drugiej strony na przykładzie innych zmian w naszym wyglądzie i tak nie jest źle. Zresztą trzeba też zaznaczyć, że poszczególne sposoby też różnią się czasem i skutecznością.

Optycznie powiększony

I tak na przykład w innym czasie pojawią się efekty w przypadku pompek, a inaczej w przy suplementach diety, czy też ćwiczeniach. Chociaż w tej ostatniej sytuacji istnieją wyjątki. Takie o których chciałem tutaj napisać. Bo co kiedy potrzebujemy tych paru centymetrów więcej na teraz, na szybko? Chcemy zaimponować nowej partnerce, przypodobać się jej. Podnieść samoocenę. Wtedy z pomocą przychodzą nam pewne tricki, jak i sposoby pozwalające na szybkie uzyskanie efektu na którym nam zależy. No właśnie, okazuje się że można powiększyć członka nie wydając dużych pieniędzy. Nie trzeba też kupować specjalnych urządzeń, pompek i tym podobnych. Ba, tak po prawdzie to nie trzeba nawet suplementów diety nie trzeba przyjmować. Istnieje metoda szybka i w zasadzie bezbolesna (no prawie). Otóż wystarczy ogolić włosy łonowe. To optycznie powiększy penisa. Oczywiście nie jest to parę centymetrów więcej w rzeczywistości, ale na pewno się nam samopoczucie poprawi. Jeśli będziemy ten zabieg powtarzać cyklicznie co jakiś czas, to efekt po pewnym czasie nam się „opatrzy”. Najskuteczniejsze okazuje się jednak operacyjne powiększanie penisa u chirurga i jest to fakt zbadany naukowo.

powiekszaniepenisa2

Te 2-3 centymetry można spokojnie osiągnąć.

Kolejnym sposobem, tym bardziej nieco bardziej trwałym jest… utrata zbędnych kilogramów. Warstwa tłuszczu, który się pojawia się członkiem (dokładniej nad kością łonową) w momencie kiedy jemy ponad miarę, powoduje jego zmniejszanie. Dokładnie rzecz biorąc, po prostu go przykrywają. Jeśli zadbamy o dietę, to tkanka tłuszczowa z kości łonowej zniknie, a wtedy członek zyska na centymetrach. Trochę to co prawda wymaga czasu, ale to raczej chciałem pokazać po to, abyście do nadmiaru kilogramów nie dopuścili. Poza tym o wagę możecie dbać codziennie.

Sposób na już

Swojego czasu już o tej metodzie pisałem, więc dzisiaj tylko wspomnę. Chodzi o tak zwane pierścienie uciskowe. Można je kupić praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami erotycznymi. Nakłada się je na penisa, a to powoduje zatrzymanie w nim krwi, a więc po pierwsze dłuższej erekcji. Po drugie, jeśli jest jej więcej w naczyniach członka, to staje się on większy i to w widoczny sposób. Pamiętajcie jednak o tym, aby nie używać takiego pierścienia zbyt często, bo może to grozić poważnymi konsekwencjami. Szczególnie po kilka razy w ciągu dnia – to niedopuszczalne. „Na szybko” mogą pomóc też niektóre ćwiczenia, o czym już wcześniej wspominałem. Trick jest dość prosty. Wystarczy odpowiednio wcześnie przed stosunkiem wystarczy wykonać proste ćwiczenie. Jelq pomaga w dłuższej perspektywie, ale również i takim krótkim.