Browse By

5 najlepszych lampek biurowych w sklepie De-Lux

Do najbardziej niezbędnych elementów każdego biura czy pomieszczenia prywatnego należy lampka na biurko. Dzięki niej obowiązki wykonuje się łatwiej niezależnie od pory dnia, a oprócz tego stanowi ona ciekawy element aranżacji całego pomieszczenia. W tym artykule prezentujemy zestawienie najlepszych lampek biurowych w sklepie De-Lux. Wybraliśmy modele różne, charakteryzujące się ciekawymi cechami. Jeśli szukasz lampki do swojego biura, koniecznie zobacz, co jest dostępne.

Lampka na biurko Terra Led

Lampka na biurko Terra LedCoraz szybciej rozwijająca się technologia pozwala na wiele nowych, ciekawych rozwiązań, także, jeśli chodzi o meble i urządzenia. Lampki biurkowe, które znajdziesz w sklepie De-Lux są tego najlepszym przykładem – kupisz tu bardzo różne modele, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i projektu. Pierwszą propozycją jest lampka na biurko Terra Led, która charakteryzuje się aż czterema poziomami światła. Nie jest to jednak jej jedyna cecha szczególna. Uwagę przyciąga podłużny, cieniutki klosz, różniący się od klasycznych kloszy.

Oświetlenie wykorzystane w tej lampie jest ledowe, a więc bardzo ekonomiczne, a cztery poziomy światła pozwalają na dostosowanie takiego poziomu, jaki lubisz. Jest to idealna cecha dla wszystkich, którzy potrzebują konkretnego oświetlenia do poszczególnych obowiązków. Włącznik tej lampy znajduje się na jej kloszu. Jeśli chodzi o dizajn tej lampy, jest to model bardzo minimalistyczny dzięki srebrnej barwie i budowie.

Kolorowa lampa Flexio 2.0 LED

lampa na biuro Flexio 2.0 LED

Innym modelem jest lampka biurkowa Flexio 2.0 LED. Różni się głównie wyglądem, ponieważ ma ona klasyczny klosz osłaniający żarówkę dookoła. Jako że jest to lampa LED, nie zużywa ona zbyt wiele energii i żarówki starczają na długo. Włącznik tej lampki przymocowano na kablu, a cechą charakterystyczną tego modelu jest jej chromowe ramię, które można wyginać w dowolny sposób, zapewniając sobie maksimum światła w wybranym miejscu. Lampa jest wykonana z metalu, dzięki czemu jest mocna, a jej gładka powierzchnia sprawia, że świetnie pasuje do bardzo różnych aranżacji, zarówno eleganckich, jak i minimalistycznych. Lampka jest dostępna w różnych barwach i jest jednokolorowa. Wyróżniającym się modelem jest lampa w kolorze zielonym – wprowadza ona do każdego pomieszczenia pozytywny akcent.

Klasyczna lampa Joker

lampa na biurko Joker

Klasyczne lampki na biurko sprawdzają się zawsze, dlatego kolejną propozycją jest lampka mająca tradycyjny kształt. Wyróżnia się ona ekonomicznym działaniem – kiedy przestajesz jej używać i zostaje wyłączona, kabel nie pobiera energii z gniazdka, dzięki czemu nie płacisz za nieużywaną energię. Jest to lampka LED ze światłem przyjaznym dla oczu. Dzięki zaokrąglonym kształtom lampka na biurko prezentuje się bardzo ładnie i jest dostępna w kolorze czarnym, dzięki czemu pasuje do każdego biura i pokoju.

Elegancja przy biurku

lampka na biurko

Zupełnie inną propozycją jest lampka na biurko L Cristal. Posiada ona dwie żarówki ledowe, które przykryte są eleganckim kloszem. Ze względu na dizajn lampka ta dodaje gustownego wyrazu każdemu pomieszczeniu, w którym się znajduje. Jeszcze jedną jej cechą charakterystyczną jest włączanie jej na dotyk – wystarczy dotknąć dowolną metalową część.

Dla miłośników minimalizmu

lampka na biurko ODYCiekawym modelem jest również lampa biurkowa ODY, której podstawa i klosz mają kwadratowy kształt. Wyróżnia się ona zatem pod względem wyglądu i świetnie pasuje do licznych aranżacji minimalistycznych i nie tylko. Lampka włączana jest na podstawie w sposób dotykowy, a więc bardzo wygodny. Ponadto znajduje się w niej port USB, dzięki któremu możesz ładować telefon wygodnie, przy biurku i jednocześnie z niego korzystać.