Browse By

Szkolenia z hybryd – czy warto je zrobić?

Paznokcie hybrydowe są obecnie najwygodniejszym rozwiązaniem w kwestii malowania paznokci. Osoby pracujące dłońmi – ekspedienci, pracownicy bankowi czy obsługa klienta, przywiązują wiele uwagi do wyglądu swoich dłoni. Świadomość, że nasze ręce to wizytówka, pomaga w sytuacjach biznesowych. Nie chodzi jedynie o gestykulację, ale też o stan skóry i paznokci. Najlepszym sposobem na efektowne i zadbane paznokcie jest lakier hybrydowy. Utrzymuje się długi czas, a płytka paznokcia zostaje wzmocniona przez hybrydę. Niestety wiele kobiet korzysta z usług niewykwalifikowanych kosmetyczek. W efekcie płytka ich paznokci ulega bardzo szybkiej destrukcji, a klientki zniechęcają się do tej usługi, dlatego warto wybrać się na szkolenie z hybryd.

Teoria jest bardzo istotna

Często zdarza się, że kosmetyczki po przejrzeniu kilku internetowych tutoriali zabierają się za usługi robienia hybryd. Niestety nieprzygotowane przez profesjonalistę narażają swoje klientki na zniszczenie paznokci, a nawet skóry dłoni. Trzeba pamiętać, że nawet najlepszy internetowy poradnik nie uzupełni naszej wiedzy tak, jak pełnowymiarowe szkolenie. Na takim szkoleniu kursanci mogą zadawać pytania, na które szkoleniowiec chętnie odpowie i poprze przykładami z życia. Jak wiadomo – lepiej uczyć się na cudzych błędach niż swoich. Podczas szkolenia oprócz informacji o tym, jak traktować poszczególne rodzaje płytki paznokcia, kursanci mogą poznać choroby paznokci. Paznokcie hybrydowe wbrew pozorom nie są łatwą sztuką. Jednak wyszkolone osoby potrafią nie tylko zająć się samym ozdobienie paznokci, ale też wypielęgnować paznokcie tak, by nie uległy zniszczeniu, a klienci byli zadowoleni i z chęcią wrócili do swojej wówczas już ulubionej kosmetyczki.

szkolenie paznokcie hybrydowe

Uczymy się w praktyce

Po zaznajomieniu się z teorią, można sprawdzić swoje umiejętności w praktyce A osoba prowadząca szkolenie z chęcią udzieli wskazówek, jakie czynności wykonać najpierw, a co zostawić na sam koniec. Może też pomóc w umiejętnej realizacji pomysłów na zdobienie lakierem i dodatkami. Oprócz nakładania hybryd, cenną umiejętnością jest ich ściąganie. Nierzadko zdarza się, że klientki przychodzące do salonu chcą najpierw ściągnąć stary lakier. Jeżeli nie wykonamy tej czynności we właściwy sposób – możemy uszkodzić płytkę paznokcia. Uszkodzona płytka paznokcia często okazuje się bolesna lub uciążliwa na długi czas. Dobrze zdjęta hybryda i założona nowa pozwala naszym klientkom cieszyć się pięknymi i zdrowymipaznokciami, aż do kolejnej wizyty.

Warto wziąć pod uwagę potrzeby naszych klientek i przygotować się profesjonalnie do wykonywania sztuki hybryd. Umiejętne przygotowanie płytki paznokcia od jej oczyszczania i spiłowywania po ostatnie krycie i osuszenie jest na wagę złota. Znajomość schorzeń paznokci, a także rodzajów płytek pozwoli na przygotowanie najwyższej jakości hybryd. Wówczas nasze zadowolone klientki podzielą się dobrymi nowinami z koleżankami i przyprowadzą do nas kolejnych klientów.