Browse By

Polecamy: nowoczesny park linowy na Dolnym Śląsku

Park linowy to sposób na świetną i niezapomnianą zabawę dla dzieci i dorosłych. To właśnie tam można wykazać się swoimi umiejętnościami oraz sprawdzić kondycję. Park znajdujący się w Jedlinie Zdroju to wspaniałe miejsce oferujące wiele ciekawych tras i pełen profesjonalizm, jeżeli chodzi o zabezpieczenia i przestrzeganie zasad. Korzystanie z takiego parku to gwarancja bezpieczeństwa i miłego spędzenia czasu dla wszystkich odwiedzających.

Park linowy w Jedlinie Zdroju –  nowoczesne miejsce dla każdego

W parku linowym zlokalizowanym w Jedlinie Zdroju znajduje się wiele tras dostosowanych do wieku i możliwości klientów. Wyróżniamy tu:

  • Trasy dla maluchów – platformy znajdują się tuż nad ziemią, co daje poczucie bezpieczeństwa maluchom. Tor ten dostępny jest dla dzieci od 3 do 8 lat.
  • Trasy junior – ten tor to świetna propozycja dla nieco starszych dzieci powyżej 6 lat, które są bardziej odważne i chcą spróbować swoich sił na nieco trudniejszych przeszkodach. 
  • Trasy standard – trasa ta również dostępna jest od 6 roku życia, jednak obowiązuje tutaj wyższy wzrost 135 centymetrów. Przeszkody są tu znacznie trudniejsze, a więc odwaga i dobra kondycja, w tym przypadku to podstawa.
  • Trasy ekstremum – minimalny wiek dzieci mogących skorzystać z tej trasy to 10 lat.
  • Trasa tyrolska (znajduje się tu 0.5 km zjazdów) – jest to trasa dla osób odważnych i lubiących dobrą zabawę. Wiek pozwalający na skorzystanie z tej trasy to 10 lat, ale tutaj trzeba wiedzieć, czy poradzimy sobie z przeszkodami i dużą wysokością.

Z parku linowego mogą korzystać dzieci od 3 roku życia, dla których dostępna jest najłatwiejsza i najbezpieczniejsza trasa. Należy dodać, że niezbędny jest tu nadzór rodzica.

Dzięki dużej liczbie tras można wybrać tor, który będzie dopasowany do umiejętności dzieci oraz osób dorosłych.

Profesjonalne zabezpieczenia i nowoczesny system asekuracyjny

Użytkownicy korzystający z parku linowego zabezpieczenia są profesjonalnym sprzętem, który daje gwarancję bezpieczeństwa. Każda z tras jest dobrze zabezpieczona, aby zminimalizować ryzyko wypadku. Dodatkowo trasy dla maluchów zabezpieczone są z każdej ze stron specjalną siatką asekuracyjną, dzięki czemu zabawa jest w pełni bezpieczna i komfortowa dla młodego człowieka.

Wykorzystywany sprzęt asekuracyjny spełnia wszelkie wymagane normy oraz jest regularnie sprawdzany pod kątem sprawności. Osoby korzystające z parku linowego są, więc całkowicie bezpieczne bez względu na trasę, którą wybiorą. Ponadto sprzęt asekuracyjny jest prosty w obsłudze, a przed wejściem na tor instruktor przekazuje szczegółowe informacje, co do obsługi i pokazuje jak go prawidłowo używać.

Parki linowy dostosowany do wymagań wszystkich użytkowników

Trasy z przeszkodami przygotowane zostały z myślą o zapewnieniu dobrej zabawy każdemu użytkownikowi. Dzięki temu osoby decydujące się na pokonanie wybranego toru będą się dobrze bawiły. Co więcej, każda z tras została dokładnie dostosowana do określonego wieku, a więc nie należy się tutaj obawiać, że któraś z przeszkód jest nie do przejścia.

Korzystanie z parku to sposób na przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu i naprawdę dobrą zabawę. Jest to też świetna forma aktywności fizycznej i poprawy koordynacji ruchowej zwłaszcza wśród dzieci. Sprawdzenie swoich sił w pokonywaniu przeszkód jest też na dobrym krokiem do przekonania się, czy taka forma rozrywki jest dla nas odpowiednia. Trasy pomimo swojej trudności nie są skomplikowane, a więc pokonać może je każdy, kto nie ma lęku wysokości. Pokazanie dzieciom jak można aktywnie spędzać czas na zewnątrz to dobry sposób, aby odciągnąć je od codzienności i zapewnić beztroską zabawę.

park linowy

Parki linowy na Dolnym Śląsku to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz pojedynczych klientów, którzy chcą się zrelaksować. Korzystanie z takiej formy rozrywki pozwala urozmaicić pobyt w Jedlinie Zdroju, dzięki czemu spędzony, w tym miejscu czas będzie pełen atrakcji. Połączenie zwiedzania miasta wraz z możliwością rozrywki to gwarancja udanego wyjazdu bez względu na jego długość.