Browse By

Noclegi w Niechorzu – gdzie zarezerwować w 2019 roku?

Niechorze – przepiękna miejscowość znajdująca się nad polskim morzem. To właśnie tutaj możesz ze spokojem poplażować i popływać. Dodatkowo w okolicy znajduje się naprawdę sporo atrakcji, które sprawią, że twój wypoczynek będzie aktywny i, że z pewnością nie będziesz się w jego trakcie nudzić. Gdzie jednak można spać? Gdzie warto jest wynająć swoje noclegi tak, aby nie było drogo? Cóż, na szczęście jest całkiem sporo opcji, które pozwolą ci zaoszczędzić właśnie na noclegu.

Prawda jest taka, że mit na temat drogich wakacji nad polskim morzem można sobie między bajki włożyć. Owszem, jest wiele miejsc, które oferują naprawdę drogie noclegi, jednak prawda jest taka, że na spokojnie można znaleźć i takie miejsca do wynajęcia, które nie wymagają posiadania wielkiej ilości oszczędności. Gdzie zatem możesz znaleźć najciekawsze noclegi w Niechorzu?

Gdzie można znaleźć noclegi w Niechorzu?

Jest wiele obiektów w Niechorzu, które proponują turystom swoje usługi w postaci noclegów. Spać więc można w naprawdę dowolnym miejscu, za dowolną cenę. Ogromnie popularne stają się domki lub apartamenty Baltic Natur Park, które oferując całkiem przyjazne ceny i posiadają także zniżki dla osób, które zarezerwują odpowiednią liczbę nocy. W takim miejscu mogą się zatrzymywać całe rodziny z dziećmi lub większe grupy znajomych. Im więcej osób składa się na taki domek, tym mniej on wychodzi na jedną osobę.

Domki nad morzem Baltic Natur Park

Domki nad morzem Baltic Natur Park

Kuchnia w apartamentowych domkach

Kuchnia w apartamentowych domkach Baltic Natur Park

Inną dobrą opcją, mogą okazać się hotele takie, jak Holiday Amber, których pokoje za noc są w naprawdę atrakcyjnej cenie. W takich hotelach znajduje się bezpłatny parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych i bezpłatne WiFi. Dodatkowo do takiego miejsca można także przywieźć swoje zwierzątko domowe – nie musisz zostawiać u rodziny swojego psa czy kota na czas wakacji.

Inną opcją może być chociażby obiekt D.W. Grażyna, który znajduje się niema bezpośrednio przy morzu i oferuje te same atrakcje co Holiday Amber z dodatkiem przepysznych śniadań co rano. Zdecydowanie doskonała opcja dla osób, które chcą nieco zaoszczędzić na jedzeniu podczas pobytu nad morzem.

Jak więc widać zdecydowanie można znaleźć różnorodne noclegi w Niechorzu – każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie odpowiednie na jego kieszeń. Warto zatem wybrać dobrą i odpowiednią miejscówkę do spoczynku nad morzem.

Czy warto jechać do Niechorza nad morze?

Owszem, wiele osób decyduje się co roku na wakacyjny wyjazd zagraniczny, jednak trzeba nadal wiele osób uwielbia nasze polskie morze. Nic dziwnego, Bałtyk jest naprawdę przepiękny i warto spędzić nad nim chociaż kilka chwil. To nie jest prawda, że ceny nad Bałtykiem są przyjazne wyłącznie dla turystów z Niemiec. W takich miejscowościach, jak Niechorze można zobaczyć piękne morze i jednocześnie mieć kontrolę nad swoimi finansami.

A nad morzem warto jeść pyszne rzeczy takie, jak ryby czy owoce morza. Dodatkowo warto także spędzić ten czas aktywnie i wyruszyć w podróż po lokalnych atrakcjach. Wcale nie trzeba całymi dniami wyłącznie siedzieć na plaży – chociaż jeżeli ktoś właśnie tego chce, to zdecydowanie może to zrobić. Jeżeli jednak jesteś osobą lubiącą aktywny wypoczynek, to z pewnością w Niechorzu i jego okolicach znajdziesz coś specjalnie dla siebie.