Browse By

Kiedy warto skorzystać z wypożyczalni samochodów?

Nie zawsze wszyscy mają swój środek transportu, jakim jest auto. Czasami jednak jest to niezbędny środek transportu, można wtedy skorzystać z wypożyczalni samochodów. Zobaczcie w jakich sytuacjach sprawdzi się taką możliwość.

Auto na wakacje

Jeśli potrzebujemy sprawdzonego samochodu na wakacje, który pali niedużo, to najlepszym sposobem zamiast kupować nowe auto lub pożyczania od kogoś, będzie po prostu wynajęcie samochodu. Dzięki temu możliwe będą dla nas podróże zarówno w kraju, jak i za granicą. Niekoniecznie więc potrzebujemy posiadać auto, aby udać się na wakacje samochodem. Oprócz tego, ze możemy wybrać sobie auto, które zużywa mało paliwa, może to być również komfortowy model, który przyda się na długie podróże z całą rodziną. Dodatkowo nie musimy się martwić przeglądem własnego auta i dodatkowymi wydatkami przed wakacjami, ponieważ wypożyczalnia samochodów gwarantuje nam kontrole techniczne stanu swojej floty aut. Auta z wypożyczalni maja również często wykupione i naklejone winiety zagraniczne, co pozwala zaoszczędzić nam dodatkowe pieniądze.

autoAuto w pracy

Jeśli prowadzisz firmę i nie posiadasz służbowego auta, również w tym przypadku przyda się wypożyczalnia aut. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł dotrzeć na odległe spotkanie z kontrahentem, odebrać go z lotniska i przywieźć do firmy. Możesz także wykorzystać wynajmowane auta do przewozu swoich pracownicy lub przewozu towarów. Ładowność aut to nawet 1500 kilogramów. Wypożyczalnia to również doskonała opcja, gdy samochód firmowy się popsuje a pilnie trzeba kogoś lub coś przetransportować.

Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku

W przypadku wypadku z nie twojej winy, ubezpieczyciel również musi Ci zagwarantować tej samej klasy auto, ale nie musi Ci narzucać, jakie to auto ma być. Możesz skorzystać z oferty wypożyczalni i dzięki czemu dobrać auto indywidualnie do twoich oczekiwań. Wiele firm wypożyczających auta podstawia auta zastępcze i jeszcze załatwia wszelkie formalności za Ciebie. Dzięki temu oszczędzasz czas i utrata auta jest da Ciebie mniej stresująca. Pamiętaj więc, ze sam możesz sobie wybrać samochód, który będzie zastępował twoje auto!

Kiedy więc przyda się wypożyczalnia samochodów?

Jeśli mamy w planach podróż krajową i zagraniczną i chcemy, aby podróż była tania, bez zamartwiania się o stan techniczny pojazdów, to pomyślmy o wypożyczeniu samochodu, zwłaszcza, że możemy wybrać model który nas interesuje. Samochód z wypożyczalni sprawdzi się także jako auto do firmy służące do przewozu pracowników lub towaru. Wypożyczalnia aut to również dobry sposób na wybór auta zastępczego z OC sprawcy wypadku.