Browse By

Jak zaoszczędzić wypożyczając samochód?

Samochody parkingPlanując wymarzoną podróż, w miejsca, w których jeszcze nie mieliśmy okazji przebywać pragniemy mieć możliwość swobodnego przemieszczania się. W związku z tym, mając na uwadze to, że sama podróż będzie kosztowna pragniemy zaoszczędzić chociaż na tym aspekcie – komunikacji. Możemy wybrać kilka sposobów poruszania się po mieście, lecz tak naprawdę wygodny będzie tylko jeden – samochód. Samochody z wypożyczalni samochodów to bardzo wygodna opcja, zwłaszcza dla osób ceniących sobie komfort podróży i brak zmartwień. Jednak ta usługa potrafi być wyjątkowo droga, ale tylko wówczas, gdy nie będziemy ostrożni przed i pochopnie podejmiemy decyzję o wybraniu usługodawcy. Jak zatem stosując się do paru zaleceń – oszczędzić na wypożyczeniu samochodu? Istnieje na to wiele sposobów, my dziś skupimy się wyłącznie na kilku z nich – na resztę, możecie wpaść samodzielnie.

Dołącz do klubu wypożyczalni samochodów

Dołączając do klubu, zazwyczaj bezpłatnie, masz niepowtarzalną okazję by uniknąć przede wszystkim kolejek, otrzymujesz newsletter, usługodawca zrealizuje Twoje zamówienie w przeciągu kilku godzin, oraz co najważniejsze, otrzymasz zniżki dla stałych klientów w postaci rabatu kilku, kilkunastu procentowego. Nic nie zaszkodzi, gdy będziesz należał do klubu kilku wypożyczalni – wówczas możesz porównywać rabaty jakie te firmy oferują.

Przeszukaj oferty stron z zniżkami i kuponami

Kupony to świetny pomysł by wykorzystać go na oszczędzenie na wypożyczeniu samochodu. Wypożyczalnie bardzo często wypuszczają atrakcyjne oferty by zachęcić potencjalnych klientów do wypożyczenia samochodu. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by z takiej oferty skorzystać. Zawsze sprawdźmy także, wszystkie możliwe miejsca, w których firma może zamieścić kody zniżkowe na swoje usługi. Zróbmy to przed zamówieniem samochodu, wówczas będziemy mieli gwarancję najniższej ceny.

Porównaj ceny poszczególnych wypożyczalni samochodów

Najlepszym sposobem na to, by sprawdzić aktualnie panujące na rynku ceny jest ich porównanie. Obecnie możemy zaobserwować szereg serwisów agregujących oferty poszczególnych wypożyczalni, w których mamy jak na tacy wyłożone wszystkie oferty firm w interesującym nas regionie – w Warszawie polecamy CaRent-24. Dodatkowo w łatwy i przyjemny sposób możemy porównać jakiej klasy samochody mamy możliwość wypożyczyć i aktualnie panującą cenę za ten model na rynku. Co ważne, możemy również sprawdzić jakie dodatkowe usługi wypożyczalnia przewiduje dla nas w danym pakiecie.

Ciesz się niższą ceną za wypożyczenie samochodu!

Mamy nadzieję, że te kilka wskazówek pomoże wam w zaoszczędzeniu na wypożyczeniu samochodu. Wiemy jak ważne jest dla Was to, żeby wypożyczając samochód nie narazić się na nieprzewidziane koszty. Z naszymi poradami osiągniecie z pewnością najniższą cenę i najlepszy pakiet dostępny w tej cenie na rynku.