Browse By

Jakie ubezpieczenia są najlepsze?

No może ma ale tylko kilka. Bo większość z nich udało nam się już rozszyfrować. Pomagał nam tym specjalista z firmy Ergo Hestia, która obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się spółek ubezpieczeniowych w kraju. Dzisiaj już wiemy o co chodzi tym wszystkim rządnym naszych pieniędzy agentom kołaczącym do drzwi w sobotnie przedpołudnie. Co prawa rozszyfrowanie tego nie zajęło nam wiele czasu to jednak czas poświęcony na przewertowanie setek dokumentów pozwolił nam na dogłębne zgłębienie tematyki ubezpieczeń domów.

Rynek ubezpieczeń nie ma przed nami tajemnic

ubezpieczenia4

Przed skokiem nie zapomnij się ubezpieczyć

Co kryje się za pięknymi logo firm, które ogłaszają że mają dla nas najlepsze oferty na rynku? Czy nie jest trochę tak, że każda ubezpieczalnia proponuje nam warunki dużo poniżej oczekiwań. Na te pytania dyskutowaliśmy z ekspertem, który zajmuje się ubezpieczeniami od przeszło 20 lat. Dynamiczne przemiany społeczne i gospodarcze pod koniec ubiegłego wieku sprawiły, że zmieniła się świadomość tego czym jest ubezpieczenie. Dla niektórych wciąż jest ono przykrym obowiązkiem finansowym nakładanym czasami przez państwo jak kara. Przykładem może być obowiązkowe ubezpieczenie OC. Jednak w takim działaniu jest pewna metoda. Obywatele sami z siebie nie są skorzy do wydawania pieniędzy więc trzeba ich do tego skłonić choćby przez zastosowanie odpowiednich ustaw.

Jednak to tylko jeden koniec kija. Drugi jest taki, że chcąc nie chcąc otrzymujemy pełnowartościowe ubezpieczenie, które pozwoli nam uniknąć przykrych konsekwencji w przypadku wypadku (nawet się zrymowało) a tym samym zaoszczędzić wiele stresu i pieniędzy. A wszystko dlatego, że nikt nie jest idealny i doskonały. Gdyby tak było to nie byłoby wypadków. A wypadki są i to czasami w bardzo nieoczekiwanych momentach. Dlatego dla przezornych istnieją dodatkowe ubezpieczenia takie jak AC – oceniają eksperci. I co prawa czasu nadal nie potrafimy cofnąć to jednak pieniądze ubezpieczyciela będą w stanie przynajmniej cofnąć szkody przez nas spowodowane.


Sprawdź bogatą ofertę ubepieczeń: ubezpieczeniakoszalin.net.