Browse By

Jakie pomysły na wieczór kawalerski? Mamy odpowiedzi

Jeśli zabierasz się do organizacji wieczoru kawalerskiego, to dobrze to przemyśl. Jest kilka propozycji, które zawsze się sprawdzają, ale zawsze możecie się bawić jeszcze lepiej i sprawić, żeby wszyscy zapamiętali ten wieczór na długi czas.

Wyjazd nad morze/w góry/ nad jezioro

Nikt nie powiedział, że musicie spędzać imprezę w miejscu, w którym mieszkacie. Równie dobrze możecie wyjechać dalej. Macie wtedy gwarancje, że mniej osób Was rozpozna i możecie dzięki temu jeszcze bardziej zaszaleć! Możecie tam iść do klubu, zorganizować grilla czy ognisko, na pewno będziecie się dobrze bawić!

Porwanie Pana Młodego/ Pani Młodej

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie porwania Młodego. Niech mu podskoczy lekko adrenalina! A jeśli nie to wspólnie możecie spróbować Pannę Młodą, a co niech chwilę się z Wami pobawi na kawalerskim!

Spływ kajakowy

Na kawalerskim możecie wykorzystać również bardziej ekstremalne rozwiązania. Może to być na przykład spływ kajakowy. Będzie to za pewne nowość dla większości uczestników, warto więc ich zaskoczyć! Odrobina adrenaliny i wysiłek na pewno nie zaszkodzą przed finałem tej nocy.

Paintball/strzelnica

Odrobinę rywalizacji i adrenaliny dostarczy również panitball lub strzelnica. Można zorganizować kilka rund walki w różnych drużynach, na pewno taka atrakcja zostanie zapamiętana przez uczestników.

Impreza w klubach/limuzyna/busparty

Oczywiście zwieńczeniem każdej tej imprezy może być również impreza w klubie. Na pewno warto się pobawić i poświętować ostatnie dni, kiedy pan Młody jest wolny. Jeśli nie chcemy imprezować w klubie, to możemy pomyśleć o wynajęciu ekskluzywnej limuzyny, w której będą specjalnie dla nas serwowane drinki lub wynająć busparty, w którym to może się odbyć prawdziwa impreza. Jest tam wystarczająco dużo miejsca na tańce, oprócz tego znajduje się tam bar z barmanem serwujący drinki specjalnie dla nas.

Tylko od was zależy, którą imprezową opcje wybierzecie na wakacje. Pamiętajcie, najważniejsze jest, żebyście dobrze spędzili czas i zapamiętali przeżycia na długo, zwłaszcza w przypadku Pana Młodego. Możecie wyjechać za miasto, np. do hotelu w Nadarzynie pod Warszawą, zostać w mieście, przeprowadzić drobne porwanie lub zaproponować bardziej intrygujące rozrywki, jak spływ kajakowy, panitball lub strzelnica lub ruchoma impreza w limuzynie i autobusie imprezowym.