Browse By

Jakie meble hotelowe wybrać?

Prowadzenie hotelu to wymagające zajęcie. Musimy zapewnić gościom usługi na najwyższym poziomie. Potrzebujemy wykwalifikowanego personelu, doskonale wywiązującego się ze swoich zadań. Tylko wtedy zaoferujemy wysoki poziom.

Bardzo ważne jest wyposażenie pokoi. Meble powinny być dopasowane do stylu proponowanego przez nasz hotel. Wystrój apartamentu musi być spójny i kompletny. Nasi klienci będą wynajmować pokoje na jeden dzień, ale też na dłuższy czas. Tak, więc oprócz stolika, łóżka regałów, w pokoju powinna znaleźć się pojemna szafa.

Wytrzymałość i funkcjonalność

Pojemna szafa to podstawa w każdym pokoju hotelowym. Musi być wytrzymała by służyła jak najdłużej w dobrym stanie. Zakładając, że mamy wielu klientów to warunek konieczny. Ponadto szafa powinna być w tym samym stylu, co reszta mebli, dzięki temu wygląd pokoju będzie spójny. Dobry producent mebli hotelowych ma w ofercie całe zestawy z tej samej linii, sprawdź Furnimeb. Jeśli jednak interesuje nas tylko szafa, postara się wykonać taką, która będzie pasowała do wystroju wnętrza.

Szafa w pokoju hotelowym musi też być funkcjonalna i pojemna. W naszym pensjonacie pojawią się klienci z różnego rodzaju bagażem. Kilka walizek z ubraniami na dłuższy czas, buty, dziecięce zabawki. Musimy mieć pewność, że nasza szafa zdoła pomieścić to wszystko bez konieczności upychania czy przekładania na inne miejsce. Zapewni to odpowiedni komfort korzystania z pokoju.

Dopasowana linia

Zamawiając meble do pokoju hotelowego mamy duże uproszczenie. Pracownicy wybranego przez nas producenta są specjalistami w swojej dziedzinie. Doradzą nam najlepsze rozwiązanie, co do doboru mebli. Dokładnie obejrzą i pomierzą pokój by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Nie zapomną o takich detalach jak kontakty, parapety, rogi.

Na podstawie analizy naszego pokoju hotelowego, pracownicy wytwórcy mebli pomogą nam określić, jaka szafa najbardziej się nada. Klasyczny model, w takiej samej linii jak pozostałe meble. Może się zdarzyć, że biorąc pod uwagę wielkość pokoju, lepszym rozwiązaniem będzie szafa pod zabudowę. Wykwalifikowani specjaliści z pewnością znajdą dla nas najlepszą opcję.

Remeble hotelowenoma hotelu jest najważniejsza

Prowadząc hotel musimy skupić się na oferowaniu najwyższych usług. Jeśli posiadamy kuchnię to musi serwować najlepsze potrawy. Sprzątanie pokoi powinno być idealne, tak samo jak obsługa zapewniająca gościom wszystko, czego potrzebują.

Rzeczą, bez której hotel nie osiągnie wysokiej renomy jest wyposażenie pokoi. Musi być wytrzymałe, estetyczne i funkcjonalne. Wystrój pokoju powinien być spójny, wszystkie elementy winny do siebie pasować. Jednym z najistotniejszych elementów jest pojemna szafa, gotowa pomieścić bagaże każdego gościa. Może być tradycyjna lub zabudowana, ważne by idealnie spełniała swoje zadanie.