Browse By

Jak wybrać hotel na romantyczny weekend?

Romantyczny weekend we dwoje w atrakcyjnym miejscu i dobrej lokalizacji pozwoli każdej parze zrelaksować się i zadbać o wzajemne uczucia.

Kilka dni w pięknym miejscu z restauracją na romantyczną randkę każdej relacji doda energii i będzie doskonałym prezentem, który pozwoli zadbać o związek i celebrować każdą wspólnie spędzoną chwilę z dala o codziennych trosk. Wystarczy tylko wybrać znakomitą ofertę hotelu we Wrocławiu na spędzenie romantycznego weekendu.

Czym się kierować podczas wyboru noclegu?

Podczas rezerwacji hotel we Wrocławiu, zwróć uwagę na wszystkie jego atrakcje, a jednocześnie lokalizację. Warto, aby był położony daleko od zgiełku miasta. Dzięki temu zapewnisz sobie kameralną i intymną atmosferę, co jest doskonałym wyborem jeśli szykujesz romantyczna randkę.

Dobra lokalizacja zapewni zakochanej parze nie tylko romantyczne chwile, ale i wiele możliwości na spędzenie wyjątkowego weekendu we dwoje. Wrocław jest jednym z najbardziej romantycznych miast nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Zakochani znajdą tu wiele wyjątkowych miejsc do celebrowania swojego uczucia. Jednym z nich jest bez wątpienia:

  • Ostrów Tumski,
  • Park Szczytnicki,
  • Most Pokutnic
  • Odra, urozmaicająca krajobraz miasta i dodająca mu niepowtarzalnego  uroku oraz wiele innych zakątków.

Perfekcyjnie wybrany hotel we Wrocławiu umożliwi zakochanym spędzenie wyjątkowych chwil w niezwykłym otoczeniu miasta z niełatwą historią. Nie bez powodu jest on nazywany miastem spotkań. Bez względu na to czy wasz związek jest młody, czy macie za sobą wiele wspólnie spędzonych lat Wrocław oczaruje każdą parę swoja historią, niezwykłymi, pełnymi romantyzmu miejscami i atrakcyjną ofertą hotelową. wybór hotelu

Atrakcyjne miejsca we Wrocławiu na wspólnie spędzone chwile 

Atrakcją Wrocławia jest jedna z największych polskich rzek – Odra. Nadodrzańskie bulwary są idealnym miejscem na spacery we dwoje, a rejs po rzece to wspaniałe doświadczenie, szczególnie w ciepłe, wiosenne i letnie wieczory. Wypływając wycieczkowym stateczkiem z Bulwaru Włodkowica w kierunku Przystani Zwierzynieckiej w pobliżu wrocławskiego ZOO, będziemy mieli okazję podziwiać najbardziej znane mosty: Grunwaldzki i Pokoju.

Kolejną atrakcją jest serce miasta wrocławski rynek, po którym spacer będzie samą przyjemnością. Rozpoczynając wędrówkę od słynnego miejsca spotkań, czyli pręgierza wzdłuż ulicy Świdnickiej, kierując się ku operze i Teatrze Lalek, mijając fontannę z krasnalami dotrzemy do Ogrodu Staromiejskiego z uroczymi alejkami.

Niezwykłym miejscem Wrocławia jest Ostrów Tumski, najbardziej magiczne miejsce dla zakochanych z mostem, na którym pary wyznawały sobie miłość. Stąd dotrzeć można do ogrodu botanicznego pełnego niezwykłych roślin, drzew i krzewów i urokliwych zakątków. Most Pokutnic to miejsce dla par z dobrą kondycją fizyczną, gdyż w celu dotarcia na most łączący wieże katedry św. Marii Magdaleny trzeba wspiąć się po 247 schodach. Roztacza się tu niezwykły widok na miasto.

Restauracja w hotelu na romantyczna randkę 

Romantyczny weekend we Wrocławiu w hotelu z restauracją jest gwarancją stworzenia odpowiedniej atmosfery na te wyjątkowe chwile z ukochaną. Unikalne wnętrze i smaczna, tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu zachwyci nawet najbardziej wymagające pary.

Kuchnia polska zwłaszcza wtedy, gdy jest dobrze zrobiona i oparta na wysokiej jakości, świeżych produktach zapewni wydobycie pełni smaku i doda pikanterii każdej romantycznej kolacji we dwoje. Delektowanie się pysznym jedzeniem w sali zaaranżowanej z dyskretną elegancją jest tym, co docenią wszyscy goście również ci, którzy pragną w intymnej atmosferze spotkać się we dwoje.