Browse By

Czy warto wybrać Kosz Mojżesza dla dziecka?

W trakcie oczekiwania na dziecko, każda para kompletuje odpowiednią dla niego wyprawkę. Wybór produktów, akcesoriów, tekstyliów i mebli jest dziś tak szeroki, że młodzi rodzice często zastanawiają się co jest niezbędne, a co stanowi niepotrzebny wydatek. Tego typu dylemat może pojawić się w odniesieniu do Kosza Mojżesza.
Mobilny, bezpieczny i niezwykle przydatny kosz w którym dziecko może spać i odpoczywać, stanowi jednak zakup, na który decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego?

Zalety Koszy Mojżesza dla dziecka

dzieckoKosz Mojżesza to przede wszystkim komfort wypoczynku dla dziecka. Podobny kształtem do gondoli wózka, zapewnia maluszkowi spokojny sen. Poza tym, Kosz Mojżesza jest też mobilny i lekki. W zależności od potrzeby możemy przesuwać go i przenosić z miejsca na miejsce. Klasyczne łóżeczko nie daje takich możliwości.
Z kosza możemy więc korzystać podczas wakacji i urlopu, wyjazdu weekendowego czy w trakcie odwiedzin u rodziny lub znajomych. Co więcej, nasze dziecko z całą pewnością doceni jego przytulną formę. Ryzyko, że będzie czuło się w nim niekomfortowo jest naprawdę znikome.
Co więcej, tego typu kosze mają jeszcze inne zalety. Te zależą jednak od producenta. Przed wyborem warto więc poczytać i zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na ten temat. Może bowiem okazać się, że takowe posłanie będzie o wiele lepszą alternatywą, niż klasyczne łóżeczko w przypadku małych alergików. To jednak już kwestia dodatkowych akcesoriów i udoskonaleń.

Dodatkowe, ale przydatne akcesoria

Decydując się na zakup Kosza Mojżesza możemy dokupić do niego bardzo popularny dodatek w postaci stojaka. Dzięki niemu możliwe jest bujanie koszem. Zarówno w tył i przód, jak i na boki. W trakcie usypiania czy uspokajania dziecka, możemy posłużyć się nim jak kołyską i płynnie wprawiać go w ruch, bez jakiegokolwiek ryzyka wywrócenia.
Kolejnymi dodatkami są oczywiście materace i coraz częściej – oddychające firankowe filtry przeciw kurzowi. W taki zestaw swoje Kosze Mojżesza wyposaża np. firma, której produkty w Internecie można zamówić w sklepie magiczne-zabawki.pl. Producent wysokojakościowych Koszy Mojżesza zapewnia również o szeregu innych zalet swoich wyrobów.

Cenne właściwości Koszy Mojżesza

mama i dzieckoKosze wspomnianej już firmy zaprojektowane zostały przy współpracy z ekspertami z fundacji zapobiegania SIDS. Są to jedyne na rynku kosze, które posiadają elastyczne i wytrzymałe uszy. Pozostałe wykonane z materiału, wielu mamom mogą przysporzyć niemałych problemów. Takowe opadają do wnętrza kosza, zaczepiają o okoliczne przedmioty. Z czasem ulegają też zniekształceniom, a nawet oderwaniu.
Co więcej, Kosze Mojżesza proponowane przez magiczne-zabawki.pl wykonane są ze specjalnej mieszanki bardzo wytrzymałego tworzywa o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznych. Jeśli więc nasze dziecko ma problemy zdrowotne, taki wybór może okazać się jedynym słusznym. Kosze, które mogą być w całości myte, idealnie bowiem nadają się do użycia, gdy zależy nam na podwyższonych standardach higienicznych.
Zaprojektowane bez dodatkowych ozdobników, uniwersalne i w przyjemnych dla oka kolorach, mają jeszcze jedną niezwykle istotną zaletę. Mianowicie – posiadają około 300 otworów wentylacyjnych na bokach i podstawie. Taki zabieg zwiększa dopływ świeżego powietrza, co daje możliwość lepszego oddychania naszego malucha.
Wybór kosza, choć dość czasochłonny, nie jest jednak niemożliwy. Kiedy zależy nam na wyższych standardach, pamiętajmy jednak o opcjach dodatkowych. Antyalergiczny, oddychający i innowacyjny produkt z całą pewnością przewyższa te, które stworzone zostały na potrzebę chwili.