Browse By

Czy nici liftingujące do skuteczny sposób na piękną skórę?

Nie ma kobiety, która nie chciałaby zachwycać swoim wyglądem. Wszystkie panie – niezależnie od wieku – wkładają naprawdę dużo wysiłku w to, aby wyglądać doskonale. Niestety, nawet stosowanie najlepszych kremów nie uchroni przed działaniem upływającego czasu. Na szczęście dzisiaj kobiety, które chcą starzeć się naprawdę pięknie, mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Wśród tych, które cieszą się ogromną popularnością i pozwalają na osiągnięcie naprawdę doskonałych efektów znajduje się zabieg wszczepienia nici liftingujących.

Dlaczego nici liftingujące są rewolucją w świecie medycyny estetycznej?

Nici są doskonałym wynalazkiem, który zrewolucjonizował współczesną medycynę estetyczną. Pozwala na poprawę wyglądu twarzy bez konieczności poddawania się poważnej operacji plastycznej przeprowadzanej w narkozie. Wszczepienie nici liftingujących jest zabiegiem trwającym krótko, a jednocześnie wymagającym jedynie znieczulenia miejscowego. Kobieta zaraz po zabiegu może wrócić do domu. Czas rekonwalescencji jest więc naprawdę krótki. Trzeba jedynie pamiętać, aby przez pewien czas po wszczepieniu nici nie uśmiechać się zbyt intensywnie i nie spać na twarzy. Trzeba bowiem dać niciom czas na ułożenie się.

O czym decyduje lekarz wykonujący zabieg?

Położenie nici liftingujących jest zawsze ustalane indywidualnie przez lekarza wykonującego zabieg. Dobiera się je tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualny. Dzięki temu zadowolona jest i pacjentka, i lekarz, który przeprowadzał zabieg. Efekty zabiegu widać w przypadku twarzy natychmiast po jego zakończeniu. To ogromny plus nici liftingujących.

Nowoczesne nici liftingujące nie są w żaden sposób przyszywane. Mają niewielkie wypustki, które sprawiają, że zaczepiają się o tkanki i tym samym pozostają na swoim miejscu. Jednocześnie są one w pełni rozpuszczalne. Oznacza to, że nie wykonuje się zabiegu ich usunięcia. Nici liftingujące są całkowicie bezpieczne dla pacjenta i nie wywołują reakcji alergicznych. Dzięki temu można stosować je bez najmniejszych nawet obaw. Jeżeli tylko zabieg wykonany jest prawidłowo, nie należy obawiać się żadnych efektów ubocznych.

Jakie jest zastosowanie nici liftingujących?

Nici znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku poprawy owalu twarzy. Okazują się być naprawdę skuteczną bronią w walce z rozstępami, czyli poważnym problemem estetycznym, z którym boryka się bardzo dużo kobiet na świecie. Wszczepienie nici liftingujących nie sprawi, że rozstępy znikną – to trzeba wyraźnie powiedzieć. Jednakże stymulują one produkcję kolagenu, a tym samym regenerację skóry. W efekcie rozstępy spłycają się i stają się węższe. Nie trudno się więc domyśleć, że po prostu są mniej widoczne.

Skuteczne nici liftingujące

Zabieg wszczepienia nici liftingujących to zabieg bezpieczny, a jednocześnie dający naprawdę bardzo dobre efekty, które utrzymują się długo. Jest to zabieg nieinwazyjny i dużo mniej problematyczny dla pacjentki niż klasyczny lifting. Wykonanie zabiegu zaleca się wszystkim kobietom, które chcą poprawić owal swojej twarzy lub zmniejszyć widoczność rozstępów. Wykonuje się go szybko, a w przypadku twarzy efekty widać od razu po tym, jak lekarz zakończy wszczepianie nici.