Czy ktoś wynajmował autokar na wyjazd wakacyjny z większą grupą znajomych?
Jakie są Wasze doświadczenia z tego typu wynajmem? Czy wynajem autokarów to dobra opcja na długie trasy?
zuza Changed status to publish 3 września 2024
2 Answers
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że wynajem autokarów w Warszawie to doskonała opcja na wyjazd wakacyjny z grupą znajomych. Autokar można wynająć z kierowcą, co jest bardzo wygodne, ponieważ nie trzeba martwić się o prowadzenie pojazdu na długich trasach. Poza tym, to świetny sposób na wspólną zabawę już podczas podróży, a jednocześnie unika się problemów z indywidualnym transportem.
zuza Changed status to publish 3 września 2024