Browse By

Jakie zapewnić dziecku atrakcje podczas urlopu?

Czy wyjazd na urlop z dzieckiem to zawsze najlepszy pomysł? Choć oczywiście dobrze jest móc zabrać swoje pociechy ze sobą, wielu rodziców ma problem z zapewnieniem młodzieży odpowiedniej rozrywki i ryzykuje znudzenie pociech już w kilka dni od rozpoczęcia wyjazdu. Szczęśliwie, organizowane dziś dla dzieci liczne obozy wakacyjne to doskonałe rozwiązanie pozwalające dzieciom i młodzieży na przeżycie prawdziwej przygody i spędzenie czasu na aktywnościach, które nie tylko wspomogą ich rozwój fizyczny, ale i psychiczny, a przede wszystkim pozwolą odpocząć zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Jakie atrakcje można zapewnić dziecku podczas urlopu wybierając dostępne opcje obozowe? Jakie miejsce na obóz wybrać?

Morze, plaża – urlop idealny

Spędzenie urlopu nad morzem to dla wielu Polaków najlepszy sposób na udane wakacje. Dostęp do plaży, błogiego wypoczynku i wielu atrakcji oferowanych przez nadmorskie miejscowości sprawia, że nawet bez konieczności wyjazdu za granicę można bawić się na urlopie naprawdę dobrze. To, co cieszy rodziców nie zawsze jednak podoba się dzieciom, które ponad wszystko potrzebują aktywności fizycznej, rozrywki i kontaktu z rówieśnikami – w końcu dla nich wakacje to najlepszy czas na zabawę. Na szczęście jedna z popularnych i najpiękniejszych polskich miejscowości nadmorskich, Dźwirzyno, to stolica wakacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży. Wypakowane po brzegi zajęciami i dobrą zabawą obozy to najlepszy sposób na rozwijanie nowych pasji, poznawanie rówieśników i przede wszystkim aktywny wypoczynek.

Obóz tenisowy dla wytrwałych

obóz dla dzieciJednym z ciekawszych przykładów atrakcyjnego dla dzieci obozu sportowego jest obóz tenisowy, na którym znajdą coś dla siebie zarówno dzieci dopiero zaczynające swoją przygodę z tenisem ziemnym, jak i te które miały już w swojej ręce rakietę tenisową. Możliwość rozwijania swoich umiejętności pod czujnym okiem trenerów to szansa na poznanie podstaw tenisa i zapalenie się do sportu, który uwielbiany jest dziś na całym świecie. Obok zajęć praktycznych dzieci mają tu też czas na oswojenie się z rakietą i zabawę na korcie oraz poza nim. Wszystko w imię dobrze spędzonych wakacji.

Windsurfing dla wielbicieli sportów wodnych

Sporty wodne mają w sobie wszystko, czego warto spodziewać się po udanych, pełnych emocji wakacjach. Nauka windsurfingu i „łapania fal” nie tylko kojarzy się z wypoczynkiem w egzotycznych, dalekich zakątkach świata, ale też przede wszystkim z wolnością i niepohamowaną radością jaką cechują się wszyscy surferzy. Poza nauką windsurfingu, młodzież uczestnicząca w obozie tego typu ma okazję poznania wszystkich stron technicznych sportu – od bezpieczeństwa, przez budowę deski i metody panowania nad nią, aż po konkretne techniki żeglowania.

Chwila relaksu, czyli wypoczynek rekreacyjny

Nawet najbardziej atrakcyjny obóz sportowy nie może obyć się bez odrobiny relaksu, rekreacji i dobrej zabawy. Poza kursami i treningami pod okiem profesjonalistów organizatorzy obozów przygotowują więc zawsze szereg atrakcji na terenie ośrodka wypoczynkowego oraz całego Dźwirzyna, zapewniając dzieciom i młodzieży dwa tygodnie pełne radości i niezapomnianych wrażeń. Spacery po plaży, gry orientacyjne, spływ kajakowy, zabawy na strzelnicy, czy noc filmowa to tylko jedne z niewielu atrakcji na jakie możesz liczyć wybierając dla dziecka jeden z wielu obozów w ofercie active-camp. Spraw, by cała rodzina miała szansę wypocząć w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób, a każdy wrócił z wakacji w dobrym nastroju i z gotowością do dalszej pracy.