Browse By

Jakie przystrojenie samochodu do ślubu wybrać?

Własny ślub to najważniejszy dzień życia dla większości osób. W związku z tym, wszyscy skupiają się na tym, aby zapewnić swoim gościom niezapomniane chwile, pyszne jedzenie oraz zabawę do białego rana. Nie mniej ważne są dekoracje sali czy samochodu ślubnego. Nie macie pojęcia jak wybrać odpowiednie przystrojenie samochodu do ślubu?

Przystrojenie samochodu do ślubu dawniej i dziś…

Kiedyś wśród nowożeńców panowała inna moda na samochody wiozące do ślubu. Nie tak dawno temu na Polskich drogach królowały fiaty 125p, a jeszcze dawniej furmanki. Do zaprzęgu konnego przyczepiano bryczkę, na której siadali Państwo Młodzi, z tyłu na sznurku doczepiane były puszki i tak nowożeńcy pokonywali drogę między domem, kościołem a salą weselną. Dziś, tradycja ta zachowała się wyłącznie gdzie nie gdzie. Bardziej cenione są zabytkowe samochody oraz nowe luksusowe samochody klasy sportowej.

nowozency

Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą wypożyczenia auta do ślubu sprawdźcie poniższą stronę: Auto do ślubu Warszawa – www.auto-slub.waw.pl

W dzisiejszych czasach stawia się na bukiety kwiatów przyczepiane do karoserii samochodów. Wśród najpopularniejszych wyróżnić możemy:

  • bukiety kwiatów na maskach,
  • bukieciki na drzwiach bocznych,
  • wstążki na karoserii – maska, dach, drzwi boczne, tylna klapa,
  • naklejki, napisy
  • tablice imienne, tytularne.

To prawdopodobnie najpopularniejsze dekoracje jakie wybierane są do przystrojenia samochodu ślubnego. Dowolność jest ogromna, w związku z czym możemy łączyć wszystkie elementy w jedną kompozycję, która zadowoli nas oraz naszych gości.

Podziel się: